Beoordeeld met een 9.6
Menu

App

Bellen
01-06-2021

Nieuwe medewerker!

Wij zien dat steeds meer mensen onze praktijklocatie in Weert weten te vinden. Om die reden breiden wij opnieuw uit. Vanaf 1 maart j.l. heeft Brechtje Huigevoort zich met haar bedrijf: 'het Gezondheidsmaatje' toegevoegd aan ons team. 

Brechtje is sinds 2005 werkzaam als fysiotherapeut en werkt inmiddels 12 jaar in het Weertse. Met haar uitgebreide expertise en aanstekelijke enthousiasme is zij een directe toevoeging voor ons team! Zij heeft zich de laatste jaren toegelegd op oncologietherapie, oedeemtherapie en dry needling. Daarnaast is zij ook nog blcn-geregistreerd leefstijlcoach. Zij zal op maandag en donderdag aanwezig zijn op onze locatie in Weert in centrum 'de Spil' op Molenakkerplein 115. 

brechtjehuigevoort

 

 

 

 

 

 

 

 

Een afspraak maken met Brechtje? Bel ons op 0495-551819, app ons op 06-24154520 of vul het contactformulier in op onze website!

 

Bekijk alle artikelen
0495-551819
info@fysiophilipsen.nl
06-24154520
Routebeschrijving Fysio Weert is goed bereikbaar via de A2 vanuit Noord-Brabant; Maarheeze, Soerendonk, Leende, Heeze, Sterksel & Valkenswaard. Via de N266 vanuit de regio Someren, Meijel, Asten, Liessel & Lierop. Uiteraard ook via de aangrenzende plaatsen in de buurt van Weert; Budel, Ospel, Nederweert & Stramproy. Fysio Ell: bereikbaar via A2 vanaf Midden-Limburg vanuit omgeving Stevensweert, Echt, Maasbracht, Heel, Panheel Thorn & Wessem. Via de N280; Rijksweg-Noord nabij Roermond, Herten, Beegden, Horn, Haelen, Baexem & Heythuysen. Uiteraard ook via Kelpen, Leveroy, Swartbroek, Tungelroy, Haler, Hunsel, Ittervoort & Neeritter. Route plannen kan hier